Zapowiedź : LKS Głowienka - Przełęcz Dukla

Już w najbliższą sobotę rozegramy kolejne spotkanie. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie LKS Głowienka. Nasz rywal do tej pory rozegrał pięć meczy, w których zdobył 7 punktów. W ostatniej kolejce Głowienka wygrała z KS Szczepańcową 3:0. Przełęcz ma za sobą pięć spotkań, w których zdobyła komplet punktów. W ubiegłą sobotę pokonaliśmy na własnym stadionie Łęki Dukielskie 1:0. W tabeli liderem jest nasz zespół, LKS zajmuje czwartą lokatę. Faworytem tego pojedynku z pewnością jest Przełęcz, ale wiemy, że mecz na pewno do najłatwiejszych nie będzie należał. Miejmy nadzieje, że powtórzymy dobrą grę z ubiegłego tygodnia i pewnie wygramy...

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 października o godzinie 11:00 na stadionie w Głowience. Po naszym spotkaniu, tradycyjnie swój mecz rozegrają trampkarze. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !