Zapowiedź : Przełęcz Dukla - Orlew Suchodół

W najbliższą sobotę rozegramy kolejne spotkanie. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Orlew Suchodół Krosno. Będzie to ostatni nasz mecz w rundzie jesiennej na własnym stadionie. Orlew Suchodół w sześciu pojedynkach zdobył pięć punktów. W I kolejce zremisował z Jasiołką Świerzową 2:2, a w V kolejce podzielił się punktami z LKS Głowienką ( 0:0 ). Pierwszy komplet punktów zdobył dopiero w ubiegłą sobotę pokonując KS Szczepańćową  . W tabeli Orlew zajmuje dopiero ósmą pozycję.

Nasza drużyna dotychczas nie przegrała żadnego meczu i na koncie mamy komplet punktów ( 18 p.). W ostatnim spotkaniu pokonaliśmy na stadionie rywala 5:2 LKS Głowienkę. W tabeli zajmujemy pierwsze miejsce, mając nad drugą Zorzą 3 punkty przewagi.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest nasz zespół. Nie przegraliśmy dotychczas żadnego pojedynku i będziemy chcieli podtrzymać zwycięską passe. Jednak jestem przekonany, że nie będzie to łatwy mecz i Orlew da z siebie 110%, aby wywieźć z Dukli, chociaż punkt. Miejmy nadzieję, że im to się nie uda i po raz kolejny zwyciężymy !

Początek spotkania o godzinie 11:00 na stadionie w Dukli. Wszystkich kibiców już dzisiaj serdecznie zapraszamy ! :)