Łęki pokonane !

W dzisiejszym spotkaniu wygraliśmy z Zorzą Łęki Dukielskie 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Gracjan Poręba. Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Kontrolowaliśmy grę i utrzymywaliśmy się przy piłce. Jedynie co martwiło dzisiaj, to skuteczność.. Mieliśmy bardzo dużo stuprocentowych sytuacji i wykorzystaliśmy tylko jedną. Musimy to poprawić w następnym meczu. Mimo wszystko, cieszą kolejne trzy punkty i utrzymanie pozycji lidera. Kolejne spotkanie rozegramy 10 października w Głowience.

Skład : Kamil Królicki - Marcin Korzeń, Patryk Zima, Damian Krówka, Tomek Jurczyk - Piotrek Plata ( Gracjan Żarnowski ), Maciek Mierzejewski , Kuba Kudła ( Maciek Pasterkiewicz ), Damian Szczepanik ( Grzesiek Moskal ) , Tomek Mierzejewski ( Gracjan Poręba ) - Marcin Lenik

Bramkę zdobył Gracjan Poręba. Trampkarze Przełęczy wygrali 7:1.