Zapowiedź : Przełęcz Dukla - Zorza Łęki Dukielskie

W najbliższą sobotę rozegramy kolejne spotkanie. Tym razem na własnym stadionie zmierzymy się z Zorzą Łęki Dukielskie. Wszyscy wiemy, że Zorza to dobry przeciwnik i nie podda się na początku. Dlatego musimy zagrać po raz kolejny dobre spotkanie i zdobyć kolejne 3 punkty. Nasz przeciwnik w czterech spotkaniach zdobył komplet punktów i znajduje się na drugim miejscu w tabeli. Przełęcz, również rozegrała cztery mecze i także zdobyła komplet punktów. Dzięki lepszemu bilansowi bramek to nasza ekipa jest pierwsza w ligowej tabeli. Jak więc widzimy, czeka nas naprawdę ciężkie spotkanie, w którym musimy zdobyć trzy punkty. Kto okaże się lepszy ? Czy Przełęcz utrzyma prowadzenie ? O tym przekonamy się już w sobotę...

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 3 października o godzinie 11:00 na stadionie w Dukli. Wszystkich kibiców już dzisiaj serdecznie zapraszamy ! :)

O godzinie 13:00 swój mecz rozegrają trampkarze.